Справа № 433/1569/16-ц
У х в а л а
про залишення заяви без руху
"09" серпня 2016 р. Суддя Троїцького районного суду Луганської області Крівоклякіна Н.В. розглянувши заяву Зелик Олександра Васильовича про відновлення втраченого судового провадження,-
ВСТАНОВИВ:
Заявник звернувся до Троїцького районного суду Луганської області із вищевказаною заявою.
Зміст заяви про відновлення втраченого судового провадження передбачений ст..405 ЦПК України, відповідно до вимог якої в заяві повинно бути, зокрема, зазначено осіб, які брали участь у справі, їх місце проживання чи місцезнаходження.
Як вбачається з доданої заявником копії рішення Жовтневого районного суду м.Луганська від 20.06.2014 року заявник був у справі в якості позивача, а відповідачем було Управління комунальним майном Луганської міської ради.
Відповідно до ст..406 ЦПК України, а також п.38 Постанови Пленуму Верховного суду України від 12.06.2009 N 2 «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» якщо у заяві не зазначені необхідні для його відновлення відомості, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без руху, якою встановлює заявникові строк, необхідний для усунення цих недоліків.
У поданій заявником заяві не зазначено в якості заінтересованої особи Управління комунальним майном Луганської міської ради як сторону, яка приймала участь в якості відповідача у справі, провадження по якій просить відновити заявник, а також не зазначене її місцезнаходження.
Оскільки подана заява не відповідає вимогам ст. 405 ЦПК України, вона повинна бути залишена без руху.
Відповідно до статті 406 ЦПК України суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у статті 406 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє заявника і надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись ст. 406 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Заяву Зелик Олександра Васильовича про відновлення втраченого судового провадження,- залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення вищезавказаних недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання копії ухвали суду.
Роз’яснити, що в разі невиконання ухвали суду у встановлений строк, заява буде вважаться неподаною і повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.В. Крівоклякіна